Angelina
Znamení

Znamení Zvěrokruhu

Přemýšleli jste někdy o tom, proč s některými lidmi vycházíte, a s jinými to prostě nejde? Zaujalo Vás, že se obklopujete lidmi určitého znamení? Uvažujete, proč máte pro některé lidi slabost, byť si to neumíte vysvětlit a jiné nesnesete, sotvaže je poprvé uvidíte ve dveřích? Nevíte? Možná nám znamení zvěrokruhu říkají mnohem víc, než co najdete každý den v bulvárním deníku…

 

Zvěrokruh je rozdělen na 12 znamení. Každé z nich má různé charakterové rysy, své silné i slabé stránky, podle nichž lidé podvědomě jednají. Zcela specificky různá znamení fungují i ve svých vztazích. Každé ze znamení vládne jednomu měsíci. To, jaké znamení máme, je pak dáno postavením Slunce v době narození člověka.

Chcete blíže pochopit jednání některých znamení? Doufáme, že Vám v tom pomůže menší charakteristika znamení zvěrokruhu níže. Informace berte spíše, jako obecné. Hlavní charakterovou vlastností je Váš Ascendent, který se zjistí dle hodiny a místa narození. Pro ty z Vás, kteří máte zájem o Astrologický náhled do vlastního nitra, Vám ho velice ráda zjistím.

znamení zvěrokruhuBeran, paličák plný neklidu a vášně

Nesnažte se Berana zastavit, nepodaří se Vám to. I v sedmdesáti Vás překvapí nějakou šílenou aktivitou. Berani jsou totiž nezávislí, impulzivní a věčně mladí. Nedokáží chvilku posedět, jejich živelná energie je pro někoho doslova až vražedná. Nečekejte od nich nějaké vize a plány do budoucnosti, žijí totiž přítomností.

Býci jsou rození vůdci

Býci jsou rození vůdci. Jde o vytrvalé jedince, kteří jsou schopni dotáhnout své sny až do konečných cílů. I přes všechny své výkony a úspěchy to však nejsou žádní namyšlenci. Milují dobré jídlo. Ale i přes to, že se rádi dobře nají, jsou stále zdatní. Rádi hýčkají své milované. Umí vydělávat, ale i utrácet.

Blíženci - chytří workoholici

Blížencům byl dán do vínku ohromný dar - umění mluvit. Pozor však, nejde o žádné klepny! Jsou to skvělí učitelé a vypravěči. Netrpí předsudky. Jejich velká energie se projevuje neposedností a neutuchající vášní pro práci. Ano, jsou to workoholici. Ani ve stáří je neuvidíte sedět v klidu v papučích. Inu, milují život, který si také umí pořádně vychutnat.

U Raků nikdy nevíte, čím Vás překvapí

Znamení raka se vyznačuje svou nepředvídatelností, citlivostí a velkou zranitelností. Jejich myšlení se nenechá ničím ovlivnit, je zcela nezávislé a v ohledech naprosto jedinečné. Po bouřlivém mládí, kdy hrozí, že snad nikdy nedospějí, se ve vyšším věku nakonec stanou přece jen pečlivými prarodiči. Jejich vztah je jim nade vše.

Lvi - králové všeho tvorstva

Lvi, stejně jako jejich čtyřnohé předlohy, to jsou vznešení tvorové se zvláštním vnitřním kouzlem. Jejich přirozené sebevědomí budí respekt. Už zdálky z nich sálá vnitřní síla a mocná energie. Okouzlí Vás svým šarmem, optimismem a nezávislostí. Velmi jim záleží na tom, aby si jich okolí vážilo, chválilo a mělo je v úctě. Chtějí být vzorem pro ostatní. A také jím jsou.

Intelektuální Panny

Panny se vyznačují vysokým intelektem. Nejsou však jen chytré, ale i věrné a přátelské. Rádi se učí novým věcem, a to i ve vysokém věku. Lidé si na nich cení jejich smysl pro realitu a praktičnost. Bohužel je trápí nízké sebevědomí.

Velmi citlivé Váhy nesmí chybět na každém večírku

Pokud hledáte člověka, který by Vás konečně pochopil, jděte za váhou. Ráda si s Vámi bude povídat, třeba i několik hodin. Váhy jsou vůbec tím nejúspěšnějším znamením zvěrokruhu. Jsou velice ambiciózní a jejich diplomatické schopnosti jsou někdy až neuvěřitelné. Milují společnost a nesnáší samotu. Pozor však, váhy jsou také velmi vnímavé, což je dělá citlivými a snadno zranitelnými.

Štíři a jejich temná stránka

Se štíry máte jedno jisté, nikdy se s nimi nebudete nudit. Jejich vztahy jsou dramatické, plné vzletů a pádů, ale i přes spoustu předsudků, nejde o žádné nevěrníky. Štíři jsou velice přitažliví, umí překvapit a mají v sobě i po letech stále ještě něco tajemného. Jde o znamení velice smyslné a vášnivé. K jeho temné stránce náleží i neschopnost odpouštět a schopnost dlouhodobě nenávidět. Není proto záhodno si je znepřátelit, umí se totiž i dost dobře mstít.

Střelci, znamení s nedosažitelnými cíli

Od přírody nejpřitažlivějším znamením jsou Střelci, předčí dokonce i Lvy a Štíry. Jde o nejvíce sebevědomé ve znamení v zvěrokruhu. Škoda jen, že si musí neustále něco dokazovat, protože právě to je oddaluje od jejich vytyčených cílů. Jde však veskrze o hodné a dobrosrdečné lidi, kteří jsou vždycky otevření, jež se k ostatním chovají s laskavostí a láskou.

Kozorohům cílevědomost rozhodně nechybí

Kozorozi jsou považováni za suchary. Může za to jejich klidné a věcné vystupování, uzavřenost a silný smysl pro zodpovědnost. Jen stěží z nich vydolujete, co si skutečně myslí, co je trápí a zda Vás skutečně milují. Jsou to konzervativci, kteří jsou schopni dosáhnout svého cíle, kteří se však na vše dívají svým přísným a kritickým pohledem. Jde o skromné pracanty, jimž ambicióznost rozhodně nechybí.

Vodnáři stojí vždycky zpříma

Vodnáři patří k  přímým a velmi upřímným lidem, kterým nechybí dostatek sebevědomí, společenská nátura, skvělé komunikační schopnosti i bujná fantazie. Jde o kvalitní lidi, o něž se můžete opřít. Vodnáři jsou silné a vyrovnané osobnosti, u nichž si můžete být jisti, že nebudou podlézat.

Ryby, takové panenky z porcelánu

Vůbec nejvíce citlivým a nejzranitelnějším znamením celého zvěrokruhu jsou Ryby. Ne nadarmo se říká, co Tě nezabije, to Tě posílí. Inklinují k sociálním a zdravotnickým oborům, kde zcela nezištně a obětavě pomáhají jiným. Mají ohromný soucit s trpícími. Typické pro ně jsou také veselost, sebestřednost i ochota ke každému bláznovství.

 

 

 

Semináře

Nová žena nejen ve vztazích

Lhenice, Seminární prostory


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.

Líbil se Vám můj článek? Sdílejte ho s ostatními