Angelina
Znamení

Moudra psaná životem

30. 03. 2020

Jedině život nám ukáže všechna svá tajemná zákoutí a přinutí nám změnit několikrát své postoje. Zkuste se zamyslet, proč tu jsme?

více

Magická síla Měsíce

23. 03. 2020

Síla Měsíce napříč staletí nás stále inspiruje. Dříve se tomuto přírodnímu úkazu vzhlíželo mnohem více než, je tomu dnes. Fascinující tvar C, kulatý nebo ve tvaru písmene D nás stále nutí přemýšlet, že proti zákonům přírody jsme opravdu křehká stvoření.

více

Jak projevovat úctu k druhému pohlaví

16. 03. 2020

Úcta je nedílnou součástí každého vztahu a to nejenom ve vztahu k druhému partnerovi. Platí to pro vztahy s lidmi obecně. Bohužel v dnešní době se čím dál více toto slovo vytrácí ze všedního života. Čím to asi je?

více

Milovat znamená, být k sobě upřímní

09. 03. 2020

Proč se v očích ostatních stále hrajeme na ty bezchybné a perfektní lidi? Nikdo a nic není dokonalé. Proč nechceme vidět naši pravou část a stále si něco namlouváme? Buďme k sobě přece upřímní.

více

Barvy ovlivňují naši psychiku

02. 03. 2020

Můžeme si myslet, že se nás barvy neovlivňují, ale jsou obsaženy ve všem, kam se podíváme. Jak krásně se nám dívá na východ či západ Slunce..

více

Jaký je smysl života

24. 02. 2020

Život je cesta, smysl i odměna. Život je tanec Lásky. Vaše poslání je rozkvést. Toto je pár krásných vět vystihující, co je vlastně smyslem života a kam směřovat.

více

Semináře

Nová žena nejen ve vztazích

Lhenice, Seminární prostory


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.