Angelina
Znamení

Faq

Vážení návštěvníci, připravila jsem pro Vás nejčastější dotazy. Pokud zde nenajdete odpověď na Vaši otázku, prosím, kontaktujte mě.

Pro koho jsou rozbory určeny?

Numerologické rozbory a Astrologické náhledy, které zpracovávám, jsou určeny pro ženy i muže jakéhokoliv věku, kteří chtějí zjistit své skryté přednosti a nedostatky, chtějí nahlédnout do hloubky nitra své duše a poznat tak svůj pravý charakter, svou pravou podstatu a identitu sebe samého. Budou Vám sloužit i jako návod, co můžete ve svém životě nadále změnit k lepšímu. Zjistíte, že se nic ve Vašem životě neděje náhodně a vše máte do vínku předem dané. Věřte, že zjistíte to, co jste o sobě doposud nevěděli.

Vyhotovujete rozbory i na děti?

Rozbory na Vaše děti Vám samozřejmě také ráda vypracuji. Každé dítě se ale ještě vytváří a z jeho rozboru zjistíte jeho charakter pouze okrajově. Mohu však také nahlédnout na jejich vhodný výběr koníčků, vhodného budoucího zaměstnání a dalších zájmů. Samotná výchova každého dítěte hraje důležitou roli v jeho dalším životě a rodiče by se měli vždy poučit z chyb svých rodičů. Vychovávejte své děti s láskou, oni Vám to ve své dospělosti potom mnohonásobně vrátí. Mohu Vám nabídnout knihu : ,, Naučné pohádky, pro rodiče s robátky.´´

Lze z vypracovaného rozboru zjistit zdravotní stav?

Ano, v astrologickém náhledu do svého nitra se dá mimo jiné také zjistit zdravotní indispozice, například, které orgány jsou více náchylné na oslabení, a v čem zapracovat na jejich prevenci. Hlavní roli samozřejmě hraje psychická stránka každého člověka, která přímo ovlivňuje zdravotní stav. Rozbor ale nenahrazuje standardní lékařské vyšetření, o Vašem zdravotním stavu se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Proč mám v objednávce uvést místo, datum a čas narození?

K vypracování Astrologického náhledu je vždy nutné uvést do objednávky místo, datum a přesný čas Vašeho narození. Bez těchto údajů není z Astrologického hlediska bohužel možné náhled vyhotovit. U některých jedinců v charakteru rozhodují i minuty. Na hodinu vašeho narození se můžete zeptat svých rodičů, nebo zjistit v matriční knize narození na příslušném obecním / městském úřadu v místě Vašeho narození.

Budu vypracovanému rozboru rozumět? Nebude tam moc odborných názvů?

Rozbory / náhledy, které vyhotovuji, jsou velmi precizně zpracované, přehledné, srozumitelné a pro každého člověka snadno pochopitelné. Pokud byste i tak něčemu neporozuměli, jsem připravena Vám vše vysvětlit a zodpovědět další doplňující dotazy.

Vyhotovujete i partnerské rozbory?

Ano, vyhotovuji. Nebudu ale zasahovat do Vašeho osudu tím, že Vám mohu radit, zda máte s Vaším partnerem být, či se s ním rozejít. Mohu Vám pouze vysvětlit nynější situaci, proč se partner chová, jak se chová a doporučit, jak všemu předcházet a vzájemně pracovat na sobě tak, aby se Váš vztah zlepšil a byl pro Vás pro oba už jen šťastnější. Každý máme možnost volby. Každý vztah je pro nás další růst a určitým způsobem nás nesmírně obohacuje. Partnerský rozbor osobnosti obsahuje to samé, jako to, co je uvedeno v astrologickém náhledu do svého nitra. Pokud to nepochopíme v jednom vztahu, tak se to bude zrcadlit ve vztahu dalším.

Mohu si objednat Vaše služby, když bydlím v zahraničí?

Ano, můžete. Numerologický rozbor a Astrologický náhled Vám samozřejmě vypracuji, i když bydlíte v zahraničí a jste osoba cizí národnosti. V tomto případě si zvolte v online objednávce způsob zaslání rozboru / náhledu, nebo Dárkových poukazů e-mailem. Částku je možné uhradit v USD nebo EUR dle aktuálního platného kurzu České národní banky.

Jakou formou bude rozbor vypracován a za jak dlouho ho obdržím?

Vypracovaný rozbor / náhled Vám zašlu dle domluvy od připsání částky na můj bankovní účet. Rozbory zasílám buď e-mailem ve formátu PDF nebo v klasické tištěné podobě doporučenou poštou. Variantu doručení si můžete zvolit přímo v online objednávce. O tom, že jsem Vám rozbor / náhled odeslala, Vás budu informovat krátkou SMS zprávou. Doba vyhotovení se řídí mými Všeobecnými obchodními podmínkami, které z mé strany zcela dodržuji.

Jak jsou chráněna moje osobní data?

Vaše citlivé osobní údaje, které v online objednávce uvedete, jsou v absolutním bezpečí. Všechna přenesená data jsou proti zneužití třetí osobou mezi Vaším webovým prohlížečem a serverem zašifrována, tj. zabezpečena šifrovacím klíčem od důvěryhodné globální certifikační autority. Jsem rovněž zaregistrovaná u Úřadu pro ochranu osobních údajů jako správce Vašich osobních údajů a podléhám tedy ze strany této instituce přísné kontrole.

Co znamená Vaše záruka spokojenosti?

Za svými nabízenými službami a produkty si jednoznačně stojím. Záruka spokojenosti je moje osobní garance toho, že pokud nebudete spokojeni, respektive pokud Vám nepřinese Vaše plné očekávání vyhotovený numerologický rozbor, astrologický náhled, seminář, nebo cokoliv dalšího, co má souvislost s jakoukoliv mojí službou uvedenou na těchto webových stránkách, dostanete vždy 100 % své částky zpět. Spokojenost každého z Vás je pro mne vždy na prvním místě!