Angelina
Znamení

Faq

Vážení návštěvníci, připravila jsem pro Vás nejčastější dotazy. Pokud zde nenajdete odpověď na Vaši otázku, prosím, kontaktujte mě.

Pro koho jsou rozbory určeny?

Numerologické rozbory a Astrologické náhledy, které zpracovávám, jsou určeny pro ženy i muže jakéhokoliv věku, kteří chtějí zjistit své skryté přednosti a nedostatky, chtějí nahlédnout do hloubky nitra své duše a poznat tak svůj pravý charakter, svou pravou podstatu a identitu sebe samého. Budou Vám sloužit i jako návod, co můžete ve svém životě nadále změnit k lepšímu. Zjistíte, že se nic ve Vašem životě neděje náhodně a vše máte do vínku předem dané. Věřte, že zjistíte to, co jste o sobě doposud nevěděli.

Vyhotovujete rozbory i na děti?

Rozbory na Vaše děti Vám samozřejmě také ráda vypracuji. Každé dítě se ale ještě vytváří a z jeho rozboru zjistíte jeho charakter pouze okrajově. Mohu však také nahlédnout na jejich vhodný výběr koníčků, vhodného budoucího zaměstnání a dalších zájmů. Samotná výchova každého dítěte hraje důležitou roli v jeho dalším životě a rodiče by se měli vždy poučit z chyb svých rodičů. Vychovávejte své děti s láskou, oni Vám to ve své dospělosti potom mnohonásobně vrátí. Mohu Vám nabídnout knihu : ,, Naučné pohádky, pro rodiče s robátky.´´

Lze z vypracovaného rozboru zjistit zdravotní stav?

Ano, v astrologickém náhledu do svého nitra se dá mimo jiné také zjistit zdravotní indispozice, například, které orgány jsou více náchylné na oslabení, a v čem zapracovat na jejich prevenci. Hlavní roli samozřejmě hraje psychická stránka každého člověka, která přímo ovlivňuje zdravotní stav. Rozbor ale nenahrazuje standardní lékařské vyšetření, o Vašem zdravotním stavu se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Proč mám v objednávce uvést místo, datum a čas narození?

K vypracování Astrologického náhledu je vždy nutné uvést do objednávky místo, datum a přesný čas Vašeho narození. Bez těchto údajů není z Astrologického hlediska bohužel možné náhled vyhotovit. U některých jedinců v charakteru rozhodují i minuty. Na hodinu vašeho narození se můžete zeptat svých rodičů, nebo zjistit v matriční knize narození na příslušném obecním / městském úřadu v místě Vašeho narození.

Budu vypracovanému rozboru rozumět? Nebude tam moc odborných názvů?

Rozbory / náhledy, které vyhotovuji, jsou velmi precizně zpracované, přehledné, srozumitelné a pro každého člověka snadno pochopitelné. Pokud byste i tak něčemu neporozuměli, jsem připravena Vám vše vysvětlit a zodpovědět další doplňující dotazy. Můžete využít k vypracovanému Num. nebo Astrol. rozboru zdarma konzultaci dle domluvy po telefonu nebo e-mailu.

Vyhotovujete i partnerské rozbory?

Ano, vyhotovuji. Nebudu ale zasahovat do Vašeho osudu tím, že Vám mohu radit, zda máte s Vaším partnerem být, či se s ním rozejít. Mohu Vám pouze vysvětlit nynější situaci, proč se partner chová, jak se chová a doporučit, jak všemu předcházet a vzájemně pracovat na sobě tak, aby se Váš vztah zlepšil a byl pro Vás pro oba už jen šťastnější. Každý máme možnost volby. Každý vztah je pro nás další růst a určitým způsobem nás nesmírně obohacuje. Partnerský rozbor osobnosti obsahuje to samé, jako to, co je uvedeno v astrologickém náhledu do svého nitra. Pokud to nepochopíme v jednom vztahu, tak se to bude zrcadlit ve vztahu dalším.

Mohu si objednat Vaše služby, když bydlím v zahraničí?

Ano, můžete. Numerologický rozbor a Astrologický náhled Vám samozřejmě vypracuji, i když bydlíte v zahraničí a jste osoba cizí národnosti. V tomto případě si zvolte v online objednávce způsob zaslání rozboru / náhledu, nebo Dárkových poukazů e-mailem. Částku je možné uhradit v USD nebo EUR dle aktuálního platného kurzu České národní banky.

Jakou formou bude rozbor vypracován a za jak dlouho ho obdržím?

Vypracovaný rozbor / náhled Vám zašlu dle domluvy od připsání částky na můj bankovní účet. Rozbory zasílám buď e-mailem ve formátu PDF nebo v klasické tištěné podobě doporučenou poštou. Variantu doručení si můžete zvolit přímo v online objednávce. Doba vyhotovení se řídí mými Všeobecnými obchodními podmínkami, které z mé strany zcela dodržuji.

Jak jsou chráněna moje osobní data?

Vaše citlivé osobní údaje, které v online objednávce uvedete, jsou v absolutním bezpečí. Všechna přenesená data jsou proti zneužití třetí osobou mezi Vaším webovým prohlížečem a serverem zašifrována, tj. zabezpečena šifrovacím klíčem od důvěryhodné globální certifikační autority. Jsem rovněž zaregistrovaná u Úřadu pro ochranu osobních údajů jako správce Vašich osobních údajů a podléhám tedy ze strany této instituce přísné kontrole.