Angelina
Znamení

4 Indiánské zákony spirituality

Ve svém životě se setkáváme s okamžiky, které nám dávají určitý signál, kam směřujeme. Každé setkání, každá radost i každá nemoc je pro nás zrcadlem a zároveň znamením. Naučme se rozpoznat tyto znamení, kterými si změníme život. Nic se neděje náhodně. Vše má nějaký smysl. Jakou velkou pomoc Vám poslouží na míru zpracovaný Osobní numerologický rozbor osobnosti.

Zákon č. 1: „Člověk, kterého potkáš, je ten pravý“

To znamená, že nikdo nepřichází do našeho života náhodou. Lidé, kteří nás obklopují, se kterými sdílíme, jsou tady buď proto, aby nás něčemu naučili, nebo aby nás popostrčili dál v situaci, ve které se nacházíme. S každým člověkem máme něco společného a někdy i nevyřešeného. Snažte se v dusné situaci o diplomatické řešení.

Zákon č. 2: „To, co se děje, je to jediné, co se mohlo stát“

Nic, ale absolutně nic z toho, co se nám děje, se nemohlo dít jinak. Ani v nejmenším detailu. Jednoduše neexistuje „Kdybych to byl býval udělal jinak, pak by to mohlo dopadnout jinak“. To, co se děje, je jediné, co se mohlo a muselo stát, aby nás tato lekce něco naučila a my se mohli posunout dál. Všechno, každá jednotlivá situace, která v našem životě vyvstane, i když se jí náš rozum i Ego vzpouzí a nechce ji akceptovat. Zkuste vše dělat čistě, jak nejlépe dovedete a nedělejte si domněnky.

Zákon č. 3: „Každý moment, ve kterém něco začíná, je ten správný“

Vše začíná v tom správném okamžiku, ne později, ne příliš brzy. Pokud jsme připraveni vnést do života něco nového, je to ten správný okamžik. Nebojte se změny. Každá změna je posun v před, i když nám to nejdříve nepřipadá. Každý moment je ten správný a ve vztazích to platí obzvlášť.

Zákon č. 4: „Co má svůj konec, má skončit“

Opravdu je to tak jednoduché. Když v našem životě něco končí, slouží to našemu rozvoji. Proto je lepší to pustit, odpustit si a jít dál, s tímto darem prožité zkušenosti. Nedržme se starého, ale vítejme vše nové. Posun je změna. Nadechneme se pro nové zítřky a lepší vztahy.

Myslím, že není náhoda, že to teď zrovna čtete. :-) Ráda Vás přivítám na některém z mých zajímavých seminářů.

Semináře


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.

Líbil se Vám můj článek? Sdílejte ho s ostatními