Angelina
Znamení

30 Dalajlámových rad pro každý den

19. 04. 2021

Čtrnáctý tibetský Dalajláma cestuje po celém světě a je naší inspirací k lepšímu životu. Zkuste najít v jeho 30 radách moudrost a Váš život se posune tím správným směrem.

více

Klady a zápory ve vztahu s mladším mužem

12. 04. 2021

Stalo se Vám, že Vás začal balit kluk výrazně mladší nebo Vy jste po něm pokukovala a přistihla jste se při hříšných myšlenkách? Jeho atraktivní tělo Vás vybízelo, že i kdyby to bylo jen jednou, tak za to to stojí zkusit? Z jeho strany jste pak s údivem z

více

Klady a zápory ve vztahu se starším mužem

05. 04. 2021

Stalo se Vám někdy, že jste zapomněli u druhého na pomyslné jeho datum narození a nechali jste se unést Láskou nebo i Touhou? Rozum šel stranou a Vy jste začali toho druhého naplno vnímat.

více

Pravda nebo mýtus o očkování

29. 03. 2021

Lidi prosím otevřete oči a prokoukněte danou situaci. Zodpovědnost máme hlavně za svůj život MY!!! Nikdo jiný se o nás nepostará.

více

Zásady pro dobrý partnerský vztah

22. 03. 2021

Milujete a zároveň nenávidíte svoji drahou polovičku? Stále máte pocit, že bojujete ve vztahu a přitom nechcete? Máte pocit, že Vám nerozumí a ani Vy jemu.

více

Čtyři dohody- 2. část

15. 03. 2021

Byla napsána mexickým spisovatelem Miguelem Ruizem, jako praktický průvodce osobní svobodou skrze moudrost starých Toltéků. V jednoduchosti je krása bytí. Nechte se inspirovat, jako další milióny lidí na celém světě.

více

Semináře


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.