Angelina
Znamení
Angelina

Změňte svůj život k lepšímu

  • Chtěli byste více poznat sami sebe?
  • Pochopit, proč se Vám některé situace opakují?
  • Zajímá Vás, proč Vás přitahují stejní lidé?
  • Chcete pochopit své poslání a být šťastni?
  • Chcete žít konečně plnohodnotný život?
CHCI ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT

Ráda bych Vám pomohla ve Vašem životě.

Jmenuji se Angelina Hamalová, zabývám se praktickou Numerologií, Astrologií, malováním Energetických obrázků, pořádáním tématických Seminářů a vším, co souvisí s životním a duchovním rozvojem a přírodním způsobem života.

Astrologie

Již od mého raného dětství jsem cítila,  že toužím po hlubším smyslu svého života, než jak je to u ostatních lidí okolo mne, kteří jen automaticky chodí do zaměstnání, starají se o rodinu a tak nějak pomalu zestárnou bez vyššího smyslu života.

Svůj život jsem toužila vědomě prožít, ne přežít. Svým způsobem jsem obdivovala své spolužačky, které se po dokončení střední školy hned vdaly, založily rodinu a ke spokojenému životu jim to plně stačilo.

Já ale měla stále pocit, že to pro mne není ono, že mé štěstí je jít dál svojí vlastní cestou. Odstěhovala jsem se z mé rodné Moravy a tím začala má životní pouť.

Zvídavost o alternativní směry jsem začala zaznamenávat již od 18 let svého věku. Nejdříve jsem začala malovat energetické obrázky, později se stala mojí vášní rozsáhlé učení Numerologie, a já začala zkoumat tento zajímavý obor v mnoha životních souvislostech. V počátku jen sama na sobě, potom na nejbližší rodině, kamarádech, známých, a nakonec i na úplně cizích lidech.

Astrologie byl další obor, který mě zaujal natolik, že jsem se mu začala věnovat. Já sama jsem dostala rozbory v podobě velkého množství stránek odborného textu, které mě ale zahltily natolik, že se mi vše pomíchalo dohromady a nakonec jsem vůbec ničemu neporozuměla. Texty byly psané většinou obecnými frázemi a pro život zcela nepoužitelné, proto jsem se rozhodla vytvářet jednodušší a srozumitelnější verze, tak, aby byly pro všechny mé zákazníky snadno a jednoduše pochopitelné.

Mými učiteli byli ti nejzkušenější z oborů této zajímavé vědy a já začala své vědomosti již uvádět do praxe. Život je můj neustálý průvodce.

Díky své mamince jsem také mohla nahlédnout pod pokličku přírodní alternativní medicíny, jako jsou homeopatie a bylinkářství. Je krásné sledovat, že vše na světě a ve vesmíru je dokonale propojené v jeden nádherný celek a vše se navrací zpět k přírodě.

Neustálá práce na sobě mě vede stále dál v duchovním a životním rozvoji a své mnohdy draze nabyté životní zkušenosti chci předávat dál a tak pomáhat dalším lidem. Moje cesta je poznávat život skrze sebe, to jsou mé cenné zkušenosti, které se projevily i v mých obrazech, kterých je 12 v mém kalendáři pro rok 2020

V roce 2015 jsem měla možnost úspěšně projít velice těžkou zkouškou, která mě inspirovala k napsání knihy o tomto žážitku a vztazích: ,, Angelina, dar z nebes.´´ (vydaná v r.2016)

Mohu Vám tímto předat své cenné zkušenosti. Připravuji již pokračování..

Koncem roku 2016 jsem absolvovala další svůj velký posun díky duchovní i fyzické práci v pannenské přírodě v Peru v jižní Americe pod dohledem zkušených šamanů. Pomohlo mi to zcela zásadně změnit pohled na svět, na smrt a na nynější situaci. Má intuice a citlivost se ještě více prohloubila.

Po mé 20 leté praxe spokojených přátel, kamarádů a známých, jsem se na jejich žádost rozhodla rozšířit možnosti svého poradenství a začala se rozvíjet v oboru pozitivní Psychologie a Psychosomatiky. Článek o mé práci s lidmi najdete https://vehvezdach.cz/angelina-hamalova-ziji-si-svuj-sen-jako-radkyne-pomoci-lidem-na-jejich-zivotni-ceste/

Jak já říkám, že vše spolu nějak souvisí a proto jsem k tomu vydala i limitovaný kalendář uzdravujících obrázků. Maluji i na přání dle intuice. 

Dále mi byly ukázáné důležité atributy z čínské a astrol. vztahové určení kompatibility v partnerství. Škoda, že jsem to objevila až teď, ale vše je naše učební látka a pokud to nepochopíme v jednom vztahu, tak to přejde do vztahu dalšího..

O ledna 2022 točíme pro lidičky, kteří se chtějí posunout s mojí kamarádkou regresní terapeutkou Libuškou Březinovou videa na Youtoube pro lidi a máme svoji skupinu: ,, Žít život v pravdě a pravdu v životě.´´ Jsme otevřené i osobnímu setkání v rodinném prostředí, kde bude prostor i pro osobní dotazy na jakékoliv téma.

Dne 7.07.2024 jsem založila novou skupinu na FB s názvem : ,, Poznání svého poslání-  seberozvoj.´´ odkaz na přidání se - https://www.facebook.com/groups/1004741294493383

Tvoření je pro mne zároveň mou celoživotní vášní, koníčkem a posláním dohromady.

I kdybych za svůj život pomohla stát se lepším jen jedinému člověku, což se už stalo, tak vím, že to vše pro mě to tady mělo smysl...:-)

 

Věřím, že budete s mými službami zcela spokojeni.

S Úctou, Pokorou a Láskou

Podpis Hamalová

Semináře

Konzultace osobně či online

Online - čas i den dle domluvy


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.


Horoskop na měsíc červenec

Máme tu prázdniny a doba dovolených. :-) Nejkrásnější měsíce v roce. Přátelé užívejte. Novoluní v Raku proběhne 6/7/2024 v 0:57 h a otevře téma rodina, domov, zázemí. Budeme pracovat nejen na krásném bydlení, ale i svém zevnějšku. Úplněk v Kozorohu proběhne pak 21/07/2024 v 12:16 h a bude se ukončovat nějaká spolupráce, práce či kariéra. Může se zdravotně ozvat páteř, klouby, kůže a kolena. Užívejte si sluníčka a letní dny, které se pomaličku zkracují. Vaše Angelina :-)

Novodobý Muž a Novodobá Žena ve vztazích

15. 07. 2024

Novodobý Muž a Novodobá Žena ve vztazích. Naším novým vzorem, nastaveným v dnešní společnosti, jsou dokonale vypracované postavy žen a mužů, které nám ukazují, že toto je ideál?

více


Reference zákazníků


Plno lidí si může vzít z tvé knihy ponaučení a pořádně se nad sebou zamyslet. Byla by škoda nenapsat další. Je z tebe cítit obrovská energie, jen se musíš umět sama nabíjet, aby tě to zbytečně nevyčerpávalo. Těším se na další knihu.

Martin, Rudná u Prahy

Dějí se věci mezi nebem a zemí, ale, že přesná hodina a datum narození  určí až do detailů můj charakter a vlohy, kterém mám, tak to považuji za něco neskutečného.

Zdenka, Strakonice

Tolik informací jsem o sobě nikdy předtím nedostala. Škoda, že jsem je neměla dříve, ale nevadí. I tak na sobě budu pracovat. Přeji Vám hodně rozzářených lidiček, kteří chtějí svůj život prožít a ne přežít. Jako Já.:-)

Jana, Zábřeh na Moravě

Děkuji Angelině, že měla několikahodinovou trpělivost mě vyslechnout a pak ukázat mi to z jiného úhlu, abych si nedělal plané naděje a šel opět dál se vztyčenou hlavou a těšil se na budoucnost. Jste opravdu velice schopná mentorka a já jsem moc rád, že jsem Vás mohl potkat. Děkuji, že tak pomáháte lidem v této těžké době.

Jan, Prachatice

Ty tvoje obrazy jsou úžasné. Cítím z nich energii ve vysokých vibracích. Mám doma tvůj kalendář. Jen tak dál. Hodně štěstí. :-)

Jitka, Krkonoše

Byl jsem mile prekvapen za tvé schopnosti a za tvůj všeobecný přehled. Obdivuji tě!

Rosta, Strakonice

Vaše kniha je jedním slovem úžasná. Díky ní jsem si spoustu věcí uvědomil, co jsem dělal špatně, co bych měl změnit, a že tu ženu skutečně miluji. Několikrát jsem se k určitým částem vracel a teď ji čtu už po druhé. :-)

Petr, Strakonice

Jsem výsostně spokojená s rozborem. Už si nemusím namlouvat, že si něco nezasloužím a nebo že musím za někoho trpět. Děkuji.

Maria, Praha

Angi, děkuji moc za tvé obrázky. Nabíjí mě nádhernou energií lásky. Můj byteček je teď zařízený. Každý den se těším domů. Pokračuj a nepřestávej. Těším se na nový kalendář.

Kačka, Praha

Děkuji Angelině za poutavý seminář, který mi otevřel oči. Začala jsem více chápat své jednání vůči někomu a zvýšila se mi intuice. Během chvíle se mi podařilo rozebrat svůj strach, který se postupně rozpustil. Ve vztazích jsem si udělala jasno a cítím příval energie. :-) Určitě Vás budu sledovat a na dalších seminářích posouvat se vpřed. Jsem ráda, že jsem Vás poznala.Děkuji moc..

Natalia, Netolice

Moc děkuji za krásný numerologický rozbor, který je velice přesný a srozumitelně napsaný. Mě ukázal, co vlastně již ve svém podvědomí vím, a že vše v tomto životě má svůj řád a čas.

Pavla, Lanškroun

Jsem moc ráda za rozbor, který mi ukázal mé pravé já a dal mi šanci se posunout dál. Teď vím, o co se mám opřít a cítím se sebevědoměji. Doporučuji to každému, kdo chce více pochopit sám sebe a své poslání. Děkuji za to, že tu pro nás jste.

Eva, Praha

,, Knížka mě naučila, že ke štěstí doopravdy nevede žádná cesta. K tomu, aby byl člověk štastný, plný lásky a radosti nepotřebuje nic speciálního. V knize každý najde malý návod na svůj ,,problém" a hlavně mnoho rozumných a pravdivých rad, jak mít fungující a láskyplný vztah. Moc a moc mi pomohla dát se ,,dohromady". Vřele doporučuji! ;-) Váš numerologický rozbor se mi plní přesně tak, jak bylo psáno. Na 100 % - Neuvěřitelné! :-D

Míša, Strakonice

Seminář mě doslova šokoval porovnáním s nynější situací a tomu, kam směřujeme. Už chápu svůj postoj svého chování a jednání vůči mužům. Těším se, že k tomu všemu již postupně všichni směřujeme. Někdo dříve či později. Přeji, ať je na Vašich seminářích co nejvíce osvícených lidí, kteří chtějí zkvalitnit svůj dosavadní život.

Petra, Praha

Byla jsem ohromena tvoji knihou. Vůbec jsem netušila, čím vším jsi musela projít. Obdivuji tě. Jsi úžasná a hodně silná osobnost. S psaním v žádném případě nepřestávej. Jsi v tom dobrá a nenech si to nikým znepříjemnit. Těším se i na kurz o vztazích.

Inna, Praha

Děkuji Angelině Hamalové za zajímavý seminář o vztazích a cenné informace, které mě nadchly natolik, že jsem je ihned absolvovala v praxi a musím říci, že se mi teď ve vztahu žije volněji. Spoustu věcí jsem si s přítelem vysvětlila a i on pochopil mě.

Jana, Praha

Obrazy od Angi přímo miluji.. Dokonce si nechám udělat do chodby jeden ve větším formátu. Každý den mi bude dělat radost.. Už se těším.

Kačka, Praha

Jsem úplně unešený z informací z Numer. a Astrol. rozboru ohledně mého charakteru, který mi pomohl se posunout v mé cestě a ujasnit si, co vlastně chci. Vím, na co se mám teď u sebe zaměřit. Ozvu se, až se budu chtít znova posunout. Díky Angi..

Jan, Praha

Ta kniha a Tvoje príbehy sú úžasné. Velmi sa ma dotkly a úplně uchvátily, úplně s Tebou cítím. Chytila ma za srdca a velmi sa mi páčila. Moc inspirativná stručná krásně od srdca napísaná.

Lenka, Praha

Díval jsem se na tvá videa a tvé rozhovory. Mám z tebe dobrý pocit, a i když tě osobně neznám tak, jako krásně zrající žena... Jsi přitažlivá a dobře vypadající, po hlase milá a ta Numerologie mě moc překvapila, jak je to přesné. :-) Tvé oči ukazují upřímnost a velkou pokoru. Povídá se mi s tebou moc dobře. Moc si toho vážím.

Radek, Český Krumlov

Sice jsem ze staré školy, ale názory paní Hamalové na semináři mě velice potěšily. Pochopila jsem, že pokud chci být v životě šťastná, musím změnit přístup a začít si sebe více vážit. Už vím, jak na to. Děkuji.

Zdeňka, Strakonice

Dobrý den paní Hamalová, od kamarádky jsem dostala Vaši knihu a neskutečně mi pomohla. Otevřela mi oči a i někam posunula. Je to skutečně krásná kniha. Doporučuji všem.

Karolína, Strakonice

Stále mám úsměv na tváři. Cítím se skvěle. Děkuji za videa, co s Libuškou točíte.. Je to osvěta pro lidi obrovská. Jen tak dál. Těším se na další.

Láďa , Domažlice

Dobrý den, včerejší návštěva mě opravdu dost povzbudila a dodala moře potřebné energie, kterou jsem v posledních době postrádal. I dnes jsem pořád nabitý dobrou energií a z to Vám ještě jednou děkuji za ten energetický kopanec :-). Krásný den a zase se někdy ozvu.

Milan, České Budějovice

Našla jsem opět radost a chuť do života a budu rozvíjet své schopnosti. Vztah dostal nyní nové rozměry a vyhovuje nám oběma. Děkuji mnohokrát.

Iva, České Budějovice

Kniha mě zaujala citlivým prožitkem příběhů pisatelky. Doporučuji si ji přečíst všem, kteří začínají žít ve vztahu či zkvalitnit ten stávající.

Zdenka, Strakonice

Ahoj Angelino, tak mám dočtenou tvoji knihu. Děkuji za možnost ji číst a vlastnit. Je moc krásná a poučná. Díky tvým obrázkům z kalendáře i formou manter jsem veselejší a hezčí člověk. Děkuji za to, že jsem tě mohl poznat.

Míra, Čelákovice

Dodávaš sebavedomie. Pomáhaš v tejto chorej dobe vojen a Covidu, a že máš liečivé schopnosti..Děkuji

Julia, Žilina

Až teraz som pochopila, přečo je dcéra taká, aká je. Přečo koná, tak ako koná, že si na nič nehraje a nic si nevymýšlá. Má to dátumom narodení a hodinou. Je to pravda. Ďakujem. 

Zuzana, Liptovský Mikuláš

Zacala jsem cist a tesim se az si knizku prectu celou. Hezky den, s pozdravem Zdenka.

Zdenka, Chomutov

Každý den pracuji při homeopatickém zjišťování nemocí spolu s kyvadlem, které mi zjišťuje sílu energetického vyzařování léčivé energie jednotlivých obrázků. Díky tomu to doporučuji svým klientům. Angelině přeji ještě více a více nápadů při malbě léčivých obrázků, aby se tak to uzdravilo více a více lidí.

Zdenka, České Budějovice

Děkuji moc za úžasnou knihu o vztazích. Otevřela mi ve spoustě věcí oči a určitě se mnou počítejte na Váš zajímavý seminář. Jsem ráda, že jsem Vás potkala. Přeji hodně štěstí.

Jitka, České Budějovice

Děkuji paní Hamalové za dodání potřebné energie, dodání síly se všemu postavit a posunout se tak dál. Mám více chutí do života. Soud jsem zvládl zcela v klidu a ještě jsem řekl vše podstatné. :-)Děkuji za psychickou přípravu, motivaci a energii. Jste vlastně můj Anděl.. :-)

Radek, Kaplice

Velmi vám děkuji za Numerologický rozbor. Budu se snažit na všem pracovat a zamýšlet o všem co je v rozboru, doufám, že se tím posunu o něco dále. Ještě jednou vám moc a moc děkuji, a přeji vám mnoho zdravíčka, štěstí, klidu a krásných kouzelných dnů. S velkým pozdravem Irena.

Irenka, Pardubice

Zajímavé čtení a bude opravdu dobré vícekrát. Obecně vzato rozhodně souhlasí s realitou a tím jak věci jsou. Jste šikovná, děkuji velice :).

Tomáš, Chrudim

Každý obrázek z kalendáře vysílá nádhernou energii. Hned jsem si to rukou ověřil a zakoupil hned dva. Teď se budeme harmonizovat celá rodina. To na trhu v dnešní době chybělo a zároveň pomáhá. Část z kalendáře jde na charitu. Ať se stále daří.. :-))

Jiří, Praha

Děkuji za přijetí do přátel. Jste krásná světlá bytost s vysokými vibracemi. Viděl jsem zde na profilu několik vašich obrázků a musím říct, že mají velkou sílu (energii). Vím dobře jak energie obrazů působí na psychiku a tedy i zdraví. Před pár lety jsem se dost zajímal o tuto problematiku. Je to velmi zajímavé, zejména ty tmavé. Pokud je lidi odstraní z ložnic mnohem líp se jim spí, ráno nejsou unavení atd... Máme doma několik obrazů darovaných z lásky. Ty jsou úplně nejlepší. :-) Ať se daří..

Jirka, Dětmarovice

V dnešní době divné společnosti, která nás tlačí do odděleného žití Vás tato kniha vrací zpět do harmonie žití ve dvou. Já osobně jsem si prožila těžké období v podobě neustálého dávání bez zpětné vazby. Po přečtění jsem vše pochopila a uvědomila si, že se mé chování zrcadlilo nejen ve vztahu, ale i v rodině. Vše je jen o nás a o naši sebelásce. Děkuji moc za to, že jste tu pro nás. :-) Určitě se v dohledné době s Vámi domluvím na konzultaci. Vaše Janula.

Janula, Zábřeh na Moravě

Dobrý večer Angelino. Potěšilo mě, že jsme se seznámili na FB, děkuji. Máte pohodovou Timeline. Také se snažím jít životem s optimismem a tolerancí. Nedá se přehlédnout, že jste sympatická mladá dáma. Přeji Vám dobré zdraví, úspěchy, životní pohodu i lásku bližních.

Petr, Tábor

Byla jsem jsem po operaci střeva, když jsem se v nemocnici seznámila se Zdenkou, která mi doporučila léčivý kalendář od Angeliny. Nejvíce léčivý obrázek pro mne byl z měsíce března a tak jsem poctivě každý den několik minut ho nechala na sebe působit. Neuvěřitelné, již za jeden den se mi většina pooperačních neduhů začali rychle hojit a já mohla fungovat. Hned jsem nakoupila několik ks tohoto úžasného kalendáře a rozdalala rodině.. Děkuji moc..

Věra, Plzeň

Moc děkuji za zaslaný rozbor, je to moc zajímavé! Zatím se tím "prokousávám", ale v plno větách se vidím a je to tak. Jen tak dál. :-)

Eva, Mladá Boleslav

Ahoj Angi, rozbor se mi moc líbil, je to velice zajímavé, děkuji. Zajímavější je, že jsem spoustu věcí podvědomě věděla, jen jsem to potřebovala říct někým jiným, abych si to opravdu uvědomila! Děkuji moc, že mohu vzít osud do vlastních rukou. Ještě jednou moc a moc děkuji.

Ilčna, Vodňany

Nechala jsem si udělat obrázek u slečny Angeliny na zeď ve velikosti 40x60 cm, protože nikde není to, co bych cítila a chtěla. Jedině tady jsem našla a ještě k tomu mě léčí. Jsem opravdu nadšená a ještě si budu objednávat jeden do ložnice. Děkuji moc.

Kačka, Praha

Jsem toho plná a budu to číst jistě ještě mnohokrát. Kdybych měla jedním slovem popsat jak na mě působí tak by to bylo slovo jednoznačně -hluboký. Překvapilo - nepřekvapilo,protože to dělám mě mé karmické zadání poctivost. Poctivost a slušnost je totiž u mě na prvním místě, až mě to někdy i ničí. Budu se těšit na pozitivní změny, které přijdou v mém životě a, které mě jistě posílí a poženou v před a vyženou mě z mé ulity. Ještě jednou děkuji.

Dana, Český Krumlov

Již nějaký čas pracuji na sobě a pochopení sama sebe, není to jednoduché pro nikoho. Tato kniha jednoduchým způsobem řekne člověku, jaké jsou priority. Jsme to jen MY a od toho se odvíjí celý nás život. Doporučuji knihu všem, co hledají sami sebe a snaží se pochopit život, takový, jaký má být a proč jsme tady. Momentálně řešíme situaci s manželem, která není nikterak jednoduchá a až tahle kniha mi otevřela oči v tom, že člověk si v první řadě musí stanovit, co je v životě pro něj důležité a co od života chce a od toho se vám bude odvíjet všechno, počínaje i vaším vztahem. Žijeme jen jednou a ten život musíme žít pro sebe, pak jsme ho opravdu schopni žít i pro vše okolo.

Markét, Strakonice

Dobrý den,moc děkuji za krásný balíček ? Obrázky z kalendáře jsou nádherné a úplně mě zahřívají při pohledu na ně. Knihu začnu hned číst a kamínky jsou nádherné...Přeji krásný týden plný lásky ❤❤❤

Jaruška, Krnov

Po přečtení tvé knihy musím říci, že máš talent. Moc se mi líbila, je tam tolik moudrosti. Doporučuji každému si ji ještě několikrát pročíst. Je tam vše. Pokaždé tam objevíte nový poklad do života. Díky.

Věra, Ostrava

Z určitých pasáží toho rozboru jsem byla přímo dojatá a nemohla jsem věřit svým očím, jak moc to odpovídá mému chování (často podvědomému)... Naprosto to sedí, zahlcenost, problémy ostatních lidí, život prostřednictvím druhých, hledání rovnováhy nešťastným způsobem (ode zdi ke zdi)... Musím říct, že takovouto hlubokou vnitřní pravdu o mě mi ještě nikdo nikdy neřekl a já sama jsem na ni nepřišla asi právě z toho důvodu, že jsem žila životy druhých a nevěděla, kde jsem vlastně Já. Po těch homeopatikách a po přečtení karmického rozboru se cítím mnohem lépe - klidně a vyrovnaně. Přeji Vám hodně dalších spokojených klientů.

Bohunka, Strakonice

Nástěnným kalendářem od Angeliny jsem byla přímo nadšená. Hned jsem si zamilovala březen a každý den jsem se na něj několik minut dívala. Energie z tohoto obrázku přímo září a cítím jeho hojivou energii. Má rekonvalescence po operaci se díky tomu o dost zlepšila. Děkuji. Pokračujte v tom dále..:-)

Eva, Plzeň

Děkuji Vám Angelino, za krásnou knihu. Uvědomte si, že dáváte dar lidem, kteří se díky ní posunou o velký kus dál. Mně kompletně změnila život. Děkuji. Teď si vážím každého dne. Přeji úspěch a sílu pro tvorbu další poutavé knihy.

Josef, Praha

Děkuji za úžašně poutavé čtení zajímavé knihy. Spoustu věcí jsem si tím ve vztahu uvědomil a pracuji na jejich zlepšení.:-) Těším se na další pokračování. Určitě se ozvu. Máte velkou odvahu. Přeji hodně štěstí a spokojených klientů.

Jan, Louny

Velké díky patří paní Angelině Hamalové za to, jak úžasným způsobem dokázala vypracovat můj numerologický rozbor jen na základě datumu narození. Člověk si řekne, že to až není možné, aby tolik informací, o kterých ani neměl ponětí, o sobě najednou zjistil. Vše charakterově sedí do sebemenšího detailu. Paní Hamalová, jste prostě prvotřídní profesionálka a obdivuji Vás. Díky moc za vše! Vážím si Vás za vše, co pro lidi děláte!

Josef, Praha