Angelina
Znamení

Čtyři dohody- 2. část

  • Nehřešte slovem
  • Neberte si nic osobně
  • Nevytvářejte si žádné domněnky
  • Vždy dělejte vše, jak nejlépe dovedete

Nevytvářejte si domněnky

 

Vždy je lepší klást přesné otázky než si vytvářet domněnky. Když nám lidi něco řeknou, vytvoříme si domněnky, a když nám něco neřeknou, taky si vytvoříme představy o tom, co to znamená, a pak těmto představám věříme. Vzniknou tak emoce, které ovlivňují zdraví.

Někdy si až zbytečně malujeme průběh situace, tím vyvozujeme své závěry a jsme pak zklamaní, že to dopadlo jinak. Většinou tuto chybu děláme v práci, rodině a ve vztazích.

Vytváříme si domněnku, že každý vidí život stejně jako my, myslí stejně jako my. Nejsme sami sebou. Přeceníme se nebo podceníme, protože si neuděláme čas na to, abychom sami sobě položili otázky a zodpověděli si je. Získat o nějaké situaci více informací a přestat lhát o tom, co doopravdy chceme.

Nevytvářejte si domněnky ani ve svém vztahu, že ho změníme, pokud nám partner nevyhovuje či se nám něco rovnou nelíbí, tak si hledejte někoho jiného, kterého budete brát takového, jaký je. Zlepší se tím tak naše vztahy.

Opravdová Láska přijímá lidi takové, jací jsou, aniž by se je pokoušela změnit. Svoji energii směřujte směrem k sobě.

Dělejte věci, jak nejlépe dovedete

Nezávisle na okolnostech se snažme vždy dělat vše, jak nejlépe dovedeme – ne více ne méně než, jak to jde.

Budeme-li se na jednu stranu snažit moc, ztratíme mnoho energie a výsledek nebude nakonec tak dobrý, jak by mohl být. Když se budeme snažit méně, než jak nejlépe dovedeme, budeme frustrování, budeme se obviňovat a litovat, že jsme to mohli udělat lépe.

Celý týden tvrdě pracují, trpí prací, trpí svou činností, ale ne proto, že mají práci rádi, ale protože cítí, že pracovat musejí kvůli zaplacení životních nákladů. Ve volnu se snaží opíjet, protože se nemají rádi sebe a svůj život.

Na druhou stranu, pokud děláme-li něco jen proto, že se nám to líbí, aniž bychom za to očekávali odměnu, zjistíme, že budeme mít potěšení ze všeho, co podnikneme. Odměny přijdou taky, i když k nim nebudeme připoutáni.

Pokud budeme konat vše, jak nejlépe dovedeme a rádi, prožijeme intenzivní život. Platí to pro vztah a práci.

Být činorodý znamená naplňovat život, být aktivní a dělat práci, která mne baví.

Řekněte ne – když chcete říci ne. Řekněte ano, když chcete říci ano. Máme právo být sami sebou. Ale sami sebou můžeme jen tehdy, když děláme věci, jak nejlépe dovedeme.

Tyto 3 dohody budou fungovat jen tehdy, budeme-li dělat vše, jak nejlépe dovedeme.

Chcete více pochopit, co je Vaše poslání a kam máte směřovat? Pomocí Astrologie poznejte více sami sebe.

Budu se na Vás těšit na nějakém mém zajímavém semináři.

 

Semináře


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.

Líbil se Vám můj článek? Sdílejte ho s ostatními