Angelina
Znamení

Klady a zápory ve vztahu s mladším mužem

Stalo se Vám, že Vás začal balit kluk výrazně mladší nebo Vy jste po něm pokukovala a přistihla jste se při hříšných myšlenkách? Jeho atraktivní tělo Vás vybízelo, že i kdyby to bylo jen jednou, tak za to to stojí zkusit? Z jeho strany jste pak s údivem zjistila, že vyzrále touží po vztahu a ne flirtu?

Pokud potřebujete poradit, jak ho lépe poznat, tak k tomu slouží Numerologický rozbor, kde se dá zjistit anomálie v charakteru nebo si zakoupit knihu o vztazích a životě. Pokud budete chtít vše probrat po telefonu nebo osobně, tak neváhejte.

Klady vztahu s mladším mužem:

Je plný elánu, zdraví a chuti do života. Nic mu není problém a rychle se kamkoliv adaptuje.

Pohyb a sport mu není cizí a rád chodí do společnosti na dobré jídlo a pití.

V sexu má výdrž i několikrát za noc a stále Vás překvapuje. Zvyšuje si stále svoji pomyslnou laťku výdrže.

Nespokojí se v životě pouze s jednou prací, ale stále stoupá po pomyslném žebříčku hodnot. Chce od života stále více a více.

Má rád změny a výzvy ve všech formách. Rád se těší z aktivního života, nenávidí nudu a stereotyp.

Zápory vztahu s mladším mužem:

S věkem přicházejí zkušenosti a tento muž je teprve na začátku. Nespokojí se jen s jednou ženou na celý život. Touží vyzkoušet další a posouvat se dál ve svých zkušenostech. Krásné, atraktivní a hezky oblečené ženy ho budou stále lákat. Vaše nabídka jistoty ve vztahu mu přijde momentálně omezující.

Popravdě dříve nebo později Vám časté milování nebude vždy po chuti, protože jste si své užila před pár lety a budete mí ve vztahu již jiné hodnoty.

Častěji se v tomto věku projevuje chtíč, žárlení a kontroly Vaší osobnosti nebo právě můžete zažít opak.

Mentální výkyvy nevyrovnanosti Vám čím dál více budou dělat vrásky na čele. Již toužíte více po klidu, harmonii a třeba i rodině.

Ponaučení

Nevím bohužel procentuálně kolik má tento vztah šanci vydržet, třeba déle než pár měsíců, protože Vám drahá polovička dříve či později začne říkat, že Vy jste na něj stará, že on chce někoho mladšího, perspektivního a více společenského. Ve Vašem vztahu bude hledat výmluvy, jak to nefunguje, aby se, co nejrychleji z nepohodlného vztahu vymanil.

Závěrem:

Samozřejmě, že existují i výjimky, ale to v tomto případě je to již velice individuální. Pokud budete mít více trpělivosti, tak to může dopadnout úplně jinak. Jsou muži, kteří hledají ve vztahu spíše matky než partnerky. Tak se taky může stát, že se budete o něj starat, jako o dítě a s oporou u něj spíše nepočítejte. Velice polulární ja MAMA hotel..:-))

Dámy, zkuste se na to dívat i z jiného hlediska. I kdyby tento vztah trval jenom pár hodin, tak stojí za zkušenost, která Vám obohatí život na této planetě, a to se počítá. :-) Důležité je se nevracet zpátky, odpustit sobě i partnerovi a posunete se vesele dál. \\co se stalo nelze vrátit zpět.

Rada : Pokud budete finančně soběstačná, tak nebudete existečně již na nikom závislá. Zkuste plánovat dopředu a tomu předejít.

Hodně štěstí. Vše nej.. přeje Vaše Angelina

Semináře


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.

Líbil se Vám můj článek? Sdílejte ho s ostatními