Angelina
Znamení

Magická síla Měsíce

Síla Měsíce napříč staletí nás stále inspiruje. Dříve se tomuto přírodnímu úkazu vzhlíželo mnohem více, než je tomu dnes. Fascinující tvar C, kulatý nebo ve tvaru písmene D nás stále nutí přemýšlet, že proti zákonům přírody jsme opravdu křehká stvoření. Jeho síla ovlivňuje celou naši planetu Zemi. Z Astrologického hlediska značí Lunu - matku.

 

Luna - Měsíc

Gravitace síly Měsíce nám ukazuje v době přílivu a odlivu, že je planeta stále živá. Nelze toto pravidlo opomíjet, ale respektovat u všech přírodních zákonitostí. Příroda je mocná čarodějka a to platí i v síle měsíce. Lunární cyklus 12 znamení nás ovlivní, chtě nechtě.  

Planeta měsícOperace a zákroky

Doporučují se v době ubývajícího měsíce. Rány po různých zákrocích se rychleji hojí. Kratší doba rekonvalescence.

Při dorůstajícím měsíci a úplňku to bohužel platí obráceně. Tělo se více drží tekutiny.

Dieta

Je vhodná v ubývajícím měsíci, který má zmenšující tvar C. V této době se z těla dobře vylučují toxiny a při plánované dietě se proto vyvarujete nechtěnému přibírání na váze. I tekutiny budou z těla rychleji vyloučeny.

Detoxikace

Je nejlepší v období Novoluní, tzn., když není vidět žádný Měsíc, který se schoval za Slunce. Narůstá nám energie a zbavování škodlivin se zvyšuje. Jednodenní půst jen na vodě, bylinkových čajích či zeleninových šťávách kompletně pročistí Vaše tělo a budete se cítit mnohem lépe.

Péče o vlasy

Síla Měsíce má vliv i na naše vlasy. Stříhání v době dorůstání měsíce mají vliv na rychlost růstu vlasů, při úplňku vlasy zase více zhoustnou.

Vitamíny a minerály

Mají největší účinek vstřebávání do těla při dorůstajícím měsíci. Energie narůstá i v nás a je vhodná doba ke vzniku nových plánů.

Úplněk

Naše planeta Země stojí mezi Sluncem a Měsícem, je tím pro organismus zatěžkávající fází. Nejsilnější energie Měsíce, kdy je celý krásně kulatý, má vliv na psychiku jedince. Můžete zaznamenávat bolesti hlavy, úbytek energie, nervozitu, úzkost, deprese, náměsíčnost a i špatný spánek. Velký vliv má i vztazích v rodině.

V tomto období také může docházet k častějším úrazům, zraněním a větší krvácivosti. Naučte se být v této době více zodpovědní sami k sobě a zkuste více relaxovat.

Podle toho, v jakém stojí Měsíc v měsíčním znamení, tak oslabuje v této době dané orgány. Velký vliv má i na Vaše psychické rozpoložení dle Vašeho data narození. Pozor si dávejte na operační zákroky, v této době by se neměly vůbec provádět. Rány se hojí pomaleji, tělo se více zavodňuje a způsobuje otoky.

V této fázi měsíce se doporučuje dokončovat své rozpracované projekty a realizovat své plány. Pokud přínosný vliv energie využijete tím správným směrem, posunete se o velký kus ve Vašem životě dopředu.

Planet na oběžné dráze, které nás ovlivňují, máme opravdu hodně. Jsou to Merkur, Venuše, Země, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun a Pluto.

Vlastně i při našem zrození byly planety v určité konstelaci (vztah objektů, vůči sobě navzájem), která vypovídá o Vašem charakteru, stavu duše a směru Vašeho poslání aj.

 

Zajímají Vás planety, které Vás ovlivňují a co o Vás vypovídají?

 

Objednejte si dnes vypracování astrologického náhledu do svého nitra.

A zítra Vám ho zašlu!

 

 

Semináře


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.

Líbil se Vám můj článek? Sdílejte ho s ostatními