Angelina
Znamení

Novodobý Muž a Novodobá Žena ve vztazích

Zní to jako fráze ze žurnálu, ale my nebudeme hodnotit módu, oblečení a kosmetiku.

Každý den nás krmí v novinách, časopisech, na internetu a v televizi, co je ideál ženské a mužské krásy nového tisíciletí. Ať se nám to líbí nebo ne, musíme jít s dobou.

Naším novým vzorem, nastaveným v dnešní společnosti, jsou dokonale vypracované postavy žen a mužů, které nám ukazují, že toto je ideál krásy, dnešní moderní doby. Tam, kde příroda neobdařila, tam zasáhly ruce zkušeného plastického chirurga.

Kde je to zdravé jádro naší společnosti?

Jak máme zůstat sami sebou?

Proč nám připadají teď partnerské vztahy postavené úplně vzhůru nohama?

Co je důležité si uvědomit, jako první:

 

  1. NAUČIT SE MÍT RÁD /A SAMA SEBE – JÁ JSEM NA 1. MÍSTĚ!!!

Pokud se nemám rád/a a nemám úctu sam/a k sobě, poznám to v denním životě tak, že mi partner ukazuje naši hodnotu tím, že nás buď ponižuje, nadává či to může dojít až na fyzické tresty. Nejdříve musíme získat úctu sám/a k sobě. Silný muž potká slabou ženu a silná žena zase slabého muže. Důležité je to vyrovnat do vzájemné HARMONIE.

Zkuste se na to podívat již ve Vašem dětství a položte si otázku, zda Vás rodiče měli rádi. Pokud si odpovíte záporně, zkuste přeprogramovat svoji mysl tím, že si to uvědomíte. Nikdo jiný Vám lásku nedá, než Vy. To musíte pochopit. Jen se podívejte na malé děti, kolik mají v sobě lásky a dělají vše přirozeně, než potlačí své emoce, kvůli bezcitné společnosti. 

Jakou velkou pomoc v poznání sám/a sebe Vám můžu doporučit Numerologický rozbor osobnosti.

Uvedu příklad k tomuto tématu. Budete vařit oběd a partner v době poledne řekne, že nemá ještě hlad. Úctu k sobě získáte tím, že se najíte sama a nebudete na něj čekat. Důležité nebýt loutka v rukou partnera, ale vždy si zkuste na chvíli sednout a zeptat se sebe sama, co chci opravdu já?

  1. ZODPOVĚDNOST MÁM POUZE ZA SEBE A NE ZA SVÉHO PARTNERA.

VÝJIMKA PLATÍ U DĚTÍ, KTERÉ NEJSOU PLNOLETÉ. Když dovrší věk plnoletosti, můžeme mu pouze radit, ne nic nařizovat. Na to už bohužel nemáme právo. Zkuste se vcítit do svého dítěte, zda by se Vám to taky líbilo, kdybyste stále radili. I Vy jste se museli někdy spálit a příště jste si už dali pozor.

  1. DŮLEŽITÉ JE, VŽDY ZŮSTAT SVÝ/ Á ZA KAŽDÉ SITUACE.

Zkuste si položit levou ruku na srdce a položit si otázku. Chci jít tam a tam? Chvíli počkat na pocit, který přitom budu mít. Pokud bude záporný, poslechněte ho a nejděte tam. Vykašlete se na mravní zásady Vašich babiček, dědečků a rodičů. V dnešní době je to již opravdu jinak. Teď děláme pouze to, co nám je příjemné a ne, co chce ten druhý. Jako velkým příkladem jsou právě v tomto - dnešní již mladší generace.

Tím, že se naučím více používat svou intuici a nenechám se tak zatáhnout do situací, které nejsou mé. Např. zvážit nabídku na večerní program. Jestli chci jít opravdu já nebo mě k tomu nutí partner či kamarád a já se mu chci zavděčit. Toto jde stranou. Kolikrát to dopadlo tak, že jste si to pak vyčítali, proč jste tam šli a byla to pro Vás jen ztráta času a energie. Místo toho jste mohli dělat něco, co Vás naplňuje štěstím a radostí.

  1. NEJDŘÍVE MUSÍM BÝT ŠŤASTNÝ/ Á JÁ A PAK MOHU UDĚLAT ŠŤASTNÉHO TOHO DRUHÉHO ČLOVĚKA

Jsme tu, abychom byli šťastni v každém okamžiku, když ne, tak to změňte. Štěstí je Váš duševní stav a kdykoliv se rozhodnete, tak to můžete změnit. Nikdo jiný to za Vás neudělá.

  1. NAUČTE SE ŘÍKAT PRAVDU, I KDYŽ BOLÍ, ULEVÍ SE VÁM.

Buďte vždy dobrým přítelem. Řekněte, co Vám na druhém vadí a nakonec projevte své city, že i tak si ho vážíté a máte ho rádi.

Nikdo nejsme dokonalý a důležité je se naučit odpouštět. Jsme tu vedomě pouze teď.

  1. NAUČTE SE MÍT ÚCTU KE VŠEMU ŽIVÉMU A NEŽIVÉMU

Podívejte se, jaký má ona/on vztah ke svým rodičům, dětem a např. i k zvířatům. Uvědomte si, že později se tak bude chovat i k Vám.

Všímat si toho, kdo v rodině má aktivní funkci a kdo pasivní. Nebude se to náhodou opakovat i ve Vaší rodině?

Pokud nemám úctu k sobě, tak ani k druhému.

  1. PROJEVUJTE SVÉ CITY TOMU DRUHÉMU.

Nebojte se odmítnutí. Budete mít pocit, že v té době jste udělal/a maximum a nebudete mít výčitky, že jste něco mohl/a udělat jinak.

Naučit se být upřímný/á a říkat pravdu, i když bolí. Uvidíte, že později to lidé ocení.

  1. KAŽDÁ SITUACE MÁ SVÉ ŘEŠENÍ. NAUČTE SE ŘÍKAT NE!

Život spočívá v určování toho, co žít chceme a co žít nechceme. Není to o naší neschopnosti tyto věci zvládnout. V tento okamžik stačí jasně a zřetelně říci:

,,Ne! To už jsem žil/a a nelíbí se mi ten stav, děkuji, ale už ¨NECHCI¨. V ten okamžik vaše energie ví, že je potřeba jít jiným směrem. Energie nepohodlného přestane být vyživována a přestává být vaší blokující energií. Jednoduchost jasně ukazuje správný směr.

Tam, kde se to komplikuje, je většinou špatná cesta nebo ukazuje, co je potřeba zpracovat.

Pokud byste chtěli vše probrat, najít odvahu a získat svou ztracenou sílu, tak mě kontaktujte.. ( Letní akce na konzultace)

Mohu nabídnout i svoji knihu nejen o vztazích.  :-)

Přeji hodně štěstí. :-)

Vaše Angelina

 

 

Semináře

Osobní rozvoj online - kdykoliv!

Online - čas i den dle domluvy


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.

Líbil se Vám můj článek? Sdílejte ho s ostatními