Angelina
Znamení

O numerologii

Numerologie je starodávná věda, respektive prapůvodní učení o významu čísel data narození každého člověka s cílem dospět k lepšímu pochopení naší osobnosti, našich charakteristických vlastností a pochopení sebe sama na tomto světě.

 

Jak Numerologie vznikla

Stará mystické učení udává, že se vyvinula z kabaly, jako ze starého židovského učení, při kterém se ten, kdo jej praktikuje, snaží oprostit od všedních starostí a přiblížit svou duši k Bohu. Numerologie byla původně skryté učení, které se předávalo z mistra na žáka. Systém taoistické numerologie, která je východní filozofií, se zabývá zejména člověkem jako takovým, je starý více než 6 000 let a vychází z nejstarší čínské knihy proměn I-ťing, jenž patří mezi nejstarší knihy světového písemnictví.

S čím nám může pomoci

o numerologiiNumerologie nevěští ani neukazuje neměnnou budoucnost, ale odpoví nám na otázku, proč mezi jednotlivými lidmi existují takové rozdíly. Silné nebo slabé stránky nevypovídají vůbec nic o dobrém nebo špatném charakteru každého člověka, ale pouze o tom, že každý z nás přišel na tento svět s rozdílnými kvalitami a s rozdílnou povahou.

Podle množství a různosti nám numerologie pomáhá odhalit rozdílné vibrace každého z nás. Jsou to energie, které si naše duše vybraly před svým příchodem na tuto planetu a s jejich pomocí máme možnost pochopit, jaké zkoušky a jaké směry jsme si v tomto životě vybrali.

Numerologie dává každému číslu svoji individuální hodnotu, vlastní emoční sílu a energii, čímž nám pomáhá s odpovědí na otázku kdo, a proč jsme právě takoví, jací jsme. Je tedy jen na každém z nás, zda této pomoci využije a otevře pro sebe i jiné dveře vedoucí k svému většímu porozumění a vědění. 

Význam datumu narození

Datum narození každého člověka obsahuje informace o našem charakteru a životní cestě, kterou jsme si zvolili. Je to okno do tajemného, ale přece reálného světa.

Pokud jsou dva lidé narození ve stejný den téhož roku, mají shodné i životní číslo. Neznamená to však, že by měli mít automaticky stejné vlastnosti. Životní cesta dvou lidí sice začíná ve stejnou dobu, avšak vliv doby, ve které se každý narodil, místa, jejich rodičů, přírody a společnosti, ve které se každý z nich nachází, utváří vždy jejich jiný charakter.

Skupiny čísel v datu narození vytváří neviditelné vibrace, které jemně a vytrvale provázejí každého člověka od narození až po jeho smrt. Můžou nám říci mnohé o své individuální hodnotě, vlastní emoční kvalitě a energii, a to nám poté umožňuje ocenit a poznat naši vlastní osobnost, svoje povahové vlastnosti, silné nebo slabé stránky, profesní možnosti a tím vším dostaneme odpověď na svoji otázku „Kdo vlastně jsem?

Už zítra může mít zpracovaný Numerologický rozbor na míru.

 

Semináře

Osobní rozvoj online - kdykoliv!

Online - čas i den dle domluvy


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.

Líbil se Vám můj článek? Sdílejte ho s ostatními