Angelina
Znamení

Povaha ženy dle měsíce narození- 1. část

Existuje vysoká pravděpodobnost, že ženy narozené ve stejný měsíc mají společné některé osobnostní rysy povahy. Ascendent nám však ukazuje velice detailní pohled charakteru dané osoby, její sny a touhy.

Leden

Lednové ženy rády vzhlíží k velkým plánům, které přesahují možnosti tohoto státu, ale často zůstávají uzavřeni ve svém světě, který je od daného cíle izoluje. Dívky narozené v lednu komunikují pouze s těmi, kteří jsou na stejné úrovni svých názorů, zkušeností a pohledu na život.

Únor

Únorové ženy často mění své nálady a názory na život, proto prosím mějte velkou trpělivost. Je pravda, že jim dost často nebudete rozumět. Jejich plány jsou často svobodomyslné až naivní. Většina žen, když jsou podvedeny, ukončují vztahy bez mstivosti.

Březen

Březnové ženy jsou často velice okouzlující a mají své hluboké charisma. Jejich srdce zůstává věrné, pokud plně milují. Jsou to milé společnice do té doby, dokud je někdo nenaštve, pak dokáží být velice nepříjemné.

Duben

Ženy narozené v dubnu jsou nadšenými komunikativními dámami, kterým nedělá problém vše do podrobnosti vysvětlit. Často tím skrývají právě nízkou sebedůvěru a mají tendenci být velice žárlivé až majetnické. Právě jejich citlivost je často dělá zranitelnými, jinak dokáží udělat rodinu a přátelé velice šťastné, spokojené. Otevírají se citům lidem, kterým důvěřují.

Květen

Ženy narozené v květnu jsou velmi atraktivní a charismatické, ale povahově velmi složité. Pro muže, které tyto dámy milují, je velkou výzvou je pochopit. Jsou to dívky se svou nezapomenutelnou krásou osobnosti.

Červen

Ženy narozené v červnu, jsou velice kreativní, zvídavé, při komunikaci sebevědové, ale občas mluví dříve než myslí. Budí sice dojem zmatenosti, ale k tomu mají pevnou vůli a dokáží vždy své muže podpořit.

Chtěli byste se dozvědět více o svých slabých, silných stránkách a stále na sobě pracovat?

Budu ráda, když se ozvete.

Vaše Angelina :-)

Semináře

Osobní rozvoj online - kdykoliv!

Online - čas i den dle domluvy


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.

Líbil se Vám můj článek? Sdílejte ho s ostatními