Angelina
Znamení

Víte, jaké je Vaše životní číslo?

Celý náš život je o číslech. Čísla nás obklopí, sotva na tomto světě poprvé otevřeme oči a doprovází nás po celý život až do našeho konce. Všechna čísla mají vibrace, které nás mocně ovlivňují a zároveň o nás dokáží říct spoustu zajímavého.

 

Čísla nám dokáží prozradit osobní charakter, směr životní cesty, osobní vztahy, i to, jaké máme schopnosti a na co máme nadání. Numerologie dokáže odhalit naše silné i slabé stránky a poradí nám, jak své schopnosti využít ku vlastnímu prospěchu.

Vypočítejte si své životní číslo

Víte, jaké je vaše životní číslo?Chcete se o sobě, anebo o někom jiném, dozvědět něco víc? Zkuste si vypočítat životní číslo. Toto číslo, kterému se říká také osudové, vychází z data narození člověka. Osudové číslo vypovídá o možnostech, schopnostech a životních cílech konkrétního člověka.

Své životní číslo vypočítáte sečtením všech číslic Vašeho data narození

Pokud jste se tedy narodili kupříkladu 16. 10. 1978, své životní číslo vypočítáte takto: 1 + 6 + 1 + 0 + 1 + 9 + 7 + 8 = 33

Osudové číslo se může pohybovat v rozmezí 1-9. Pokud Vám tedy vyjde dvouciferný výsledek, je nutné počítat dál. Výjimkou je pouze okamžik, kdy Vám po sčítání vyjde číslo 11. To my však nemáme a tak sčítáme dál. 33 = 3 + 3 = 6

Životní číslo toho člověka je 6.

 

Životní číslo 1

Lidé s životním číslem jedna jsou zvídaví a nezávislí. Jsou to rodilí vůdci, někdy se sklonem lidi okolo komandovat. Jednička je cílevědomá. Všechno, co v životě získá, je díky vlastnímu úsilí. Ve vztahu to s nimi není jednoduché, od svých partnerů totiž očekávají, že k nim budou vzhlížet. Potřebují milovat i být milováni. Milují svou svobodu a rozhodně se od nikoho nenechají omezovat.

Životní číslo 2

Životní číslo dvě o daném člověku vypovídá, že tito lidé preferují hlavně život v klidu a harmonii. Tito lidé jsou velice kreativní, tvořiví a originální. Nesnáší stereotyp. Vynikají svou představivostí. Jsou skvělými vrbami. Lidé je mají rádi, stejně jako i oni milují lidi. Dvojky jsou trpělivé, ale špatně snáší rozruch, chaos a stres. Jejich slabinou je nesnadné rozhodování, sklon k pasivitě, když se jim nedaří a potřeba opory druhých lidí.

Životní číslo 3

Trojky mají ohromnou životní energii, která je žene kupředu. Nevydrží nicnedělání. Nesnáší nudu. Bez problémů navazují vztahy s kýmkoliv, kdo jim přijde do cesty, i proto jsou velmi oblíbení a mají mnoho přátel. Faktem ale je, že se mnohdy jedná o hodně povrchní přátele. Jejich velkým plusem je abstraktní myšlení, komunikativní dovednosti, vynalézavost, všestrannost a tvůrčí nadšení. Negativem je zase jejich povrchnost, příliš velká kritičnost vůči okolí a nedostatek diplomacie.

Životní číslo 4

Lidé s životním číslem 4 se mohou pochlubit logickým myšlením, zručností, pracovitostí (jsou to workoholici), organizačními schopnostmi a vždy dodrží to, co si pečlivě naplánovali. Čtyřky jsou spíše introverti, suchaři, jejich příliš velká sebekázeň jim nedovolí, aby se uvolnili. Jde o lidi milující systematičnost, kteří neumí projevit své city. Potrpí si na systému a vše chtějí tip top. Svět vidí černobíle a vyznačují se tvrdohlavostí. Nikdy jim nechybí dostatek financí.

Životní číslo 5

Je Vaším životním číslem pětka? Tak to jste pravděpodobně velmi společenští a svobodomyslní. Pětky k svému životu potřebují svobodu, dobrodružství a možnost častého cestování. Pohyb je jejich nedílnou součástí. Nebojí se změn, ba naopak, potřebují je. Jsou to velcí kreativci a inovátoři. Jejich slabinou je jejich sklon k nehodám, neklid a nervozita. Jsou to rebelové, někdy bojují proti všem pravidlům a předpisům, aniž by si uvědomili, že někdy vlastně bojují sami proti sobě.

Životní číslo 6

Lidé s životním číslem šest jsou velice citliví. Pro spokojený život potřebují velký ranec lásky, uznání, podpory a projevů náklonnosti. Rodina je pro ně vždy to nejdůležitější. Jde o lidi s velkým estetickým cítěním, se sklonem k umění a se sklonem pro krásu. Mají rádi přírodu a vynikají v obchodu. Kdyby měli trochu více sebevědomí a nechtěli být dokonalí, byli by šťastnější.

Životní číslo 7

Lidé s karmickým číslem sedm získali do vínku soucit, velký smysl pro spravedlnost, empatii a léčitelské schopnosti. Mají sklon dávat přednost cizím problémům nad svými, což jim může ublížit. Je zbytečné jim radit, neposlechnou, všechno si totiž musí vyzkoušet na vlastní kůži. Bohužel jsou to často také pesimisté.

Životní číslo 8

Osmička je velmi silné číslo, které je spojeno s ohromnou vnitřní silou, dvojnásobnou energií, vytrvalostí, pevnou vůlí a dovedností zvládat překážky. Milují risk i úspěch. Touží po blahobytu. Jsou to bojovníci, kteří ví, co chtějí a jdou si za tím. Mají dobrý úsudek a chápou lidskou podstatu. Jsou to skvělí organizátoři a obchodníci, ale také i manipulátoři. Lidé s osmičkou ve svém životě nic nedostanou zadarmo. Jejich životním úkolem je pochopení rovnováhy mezi dáváním a braním.

Životní číslo 9

Devítky jsou moudří idealisté, kterým velice záleží na pravdě, přátelství a lásce. Jde o velice zodpovědné lidi s analytickým myšlením, uměleckým nadáním a sklonem pro duchovno. Díky svým růžovým brýlím vidí svět mnohdy naivněji, než jaká je skutečnost. Hořká pak jsou pro ně chvíle poznání. Jsou to dobráci, kteří věří v lepší svět a pomoc druhým je jejich životním úkolem.

Životní číslo 11

Životní číslo 11 v numerologii představuje něco zcela výjimečného. Lidé s životním číslem 11 mají na výběr, zda se vydají na svou cestu životem v roli klidnější dvojky anebo si zvolí cestu výjimečné a magické 11. Pokud se rozhodnou pro jedenáctku, získají sice jízdu na horské dráze, ale také nadpřirozené schopnosti, velkou citlivost a zranitelnost.

 

Chcete se o sobě dozvědět ještě víc? Objednejte si vypracování numerologického rozboru.

Už zítra ho můžete mít!

 

 

Semináře


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.

Líbil se Vám můj článek? Sdílejte ho s ostatními