Angelina
Znamení

Znamení Panna

23. srpna se své vlády ujímá Panna, která nám bude vládnout až do 22. září. A můžete věřit, že bude vládnout svědomitě, protože toto loajální znamení nikdy nic neponechá náhodě. Panny vždy vše propracují do těch nejmenších detailů, a proto je nemůže nikdy nic překvapit.  

 

Mnoho astrologů je označuje za úzkostné a úzkoprsé, dle mého jde však o špatné vyložení jejich skutečné povahy a jedno z nejméně pochopených znamení astrology. Často jsou totiž označovány za nervózní, popudlivé a velice vybíravé stvoření, ale to ony nejsou, pouze chtějí mít všechno perfektní. Jde vůbec o nejvíce analytické, pečlivé a organizované znamení z celého zvěrokruhu. Mnohdy jsou spojovány s přepečlivou čistotou, a to i přes skutečnost, že jim to v reálu valné většině nevadí, když se jim věci válejí na podlaze a na police jim usedá prach.

Tak jaké jsou Panny ve skutečnosti?

Znamení horoskopu pannaI přes svou laskavost jsou velice plaché a nezávislé. Také nejsou rády středem pozornosti. Pakliže překonáme jejich tlustou slupku a dostaneme se k jejich srdci, získáme fantastické přátele, věrné a loajální partnery.

Byly obdařeny ohromnou inteligencí, která je žene neustále dopředu. Jsou proto neustále v pohybu. Vynikají v práci a nevadí jim ani naprosto nudná práce. Rády se vzdělávají. I když jsou komunikativní, raději místo mluvení užívají činy. Nemají rády nepraktičnost, tedy i nepraktické lidi. Vůbec, nepraktický způsob života dokáží opravdu jen velmi těžko pochopit.

Jak se daří Pannám v práci?

Čemu by se měly věnovat? Pokud překonají svůj ostych a zábrany, jsou z nich velmi dobří herci, kteří při své práci dokáží využít i tu svou plachost, jemnost a loajálnost, díky nimž jsou těmi nejlaskavějšími společníky s úžasným smyslem pro humor. Vedle herectví se jim pak daří v hudbě, sportu, literatuře, sociálních službách a vaření.

Zdraví

Dbají na své zdraví, a proto se snaží žít zdravým způsobem životem. Nakupují ekologické výrobky, vybírají si potraviny ve zdravé výživě, počítají kalorie a rády cvičí. Hodně z nich k zdraví inklinují i profesně. Jejich největšími slabinami jsou ruce, břicho (a to zejména střeva a slezina) a centrální nervový systém. Pozor by si měly dávat i na koliky a vředy v trávicí soustavě. Jsou křehké nádoby, a proto často kuckají, smrkají, jsou nastuzené, trápí se zánětem průdušek, pleury i plic, jsou nervově labilní a zlobí je i citlivý žaludek.

Rodina a přátelství

Panny jsou fantastičtí přátelé. Mají šarm, jsou veselé, upřímné, příjemné a obětavé. Cenní si pravdomluvnosti, oddanosti a odhodlání. Dejte si však pozor, abyste je nezranili, jsou velice citlivé. Vztah s nimi má dlouhé trvání.

Jak to má Panna s láskou?

Panna a láska na první pohled? To snad není ani možné. Chce mít vše pod kontrolou, ráda plánuje a rozhodně není spontánní. Pokud se na ni vrhnete, buď Vám rovnou uteče anebo ji přinejmenším uvedete do rozpaků. Co se týká milování, jsou sice velice smyslné, ale některé jsou až prudérní. Měli byste vědět, že nejsou znamením, které by v sexu nějak vynikalo. Poté, co se však ujistí, že je jejich vztah vskutku pevný, dokáže se přece jen uvolnit a trochu se věnovat předehře i experimentování. Jen to chce čas. Nejvíce si rozumí s Býky, Vodnáři, Blíženci, Kozorohy, Váhami a Pannami.

Panna ve zkratce

Povaha: analytická, skromná, věrná, klidná, inteligentní, skeptická, chladná, pečlivá, konzervativní, loajální, spolehlivá, přesná, plachá, naivní, nezávislá

Barvy: zelená, tmavě hnědá, modrá, hnědožlutá nebo zelenožlutá

Kámen: Sardonyx, šedý achát, ametyst, citrín, jaspis, karneol, lapis lazuli, tygří oko a modrý safír

Rostliny: anýz, bazalka, heřmánek, majoránka, levandule, lilie, bez a astra

Esenciální vůně: jalovec, ylang ylang, eukalyptus, pomeranč a pelargonie

Osobnosti narozené ve znamení Panny

Alois Jirásek 23. 8.

Magda Vášáryová 26. 8

Tereza Maxová 31. 8.

Květa Fialová 1. 9.

Andrej Babiš 2. 9.

Milena Dvorská 7. 9.

Radoslav Brzobohatý 13. 9

František Nedvěd 18. 9.

František Filipovský 22. 9.

 

 

 

Semináře


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.

Líbil se Vám můj článek? Sdílejte ho s ostatními