Angelina
Znamení

Klady a zápory ve vztahu se starším mužem

Stalo se Vám někdy, že jste zapomněli u druhého na pomyslné jeho datum narození a nechali jste se unést Láskou nebo i Touhou? Rozum šel stranou a Vy jste začali toho druhého naplno vnímat. Váš vnitřní cit se k němu začal více prohlubovat?

Okouzlil Vás svou vyzrálostí, chováním a vytříbeném jednání? Cítila jste z něho oporu a podporu, kterou jste dlouho nezažila. Měla jste pocit, že Vám konečně někdo naslouchá a rozumí.

Klady vztahu se starším mužem:

Ve svém názoru a v lásce je stálejší než jeho mladší vrstevníci. V mládí si dostatečně užil vztahů s ženami, ale teď již hledá stabilitu. Změny mu nedělají dobře po psychické stránce.

Jeho velké životní zkušenosti zhodnotí právě s Vámi. Stále Vás se zájmem sleduje a chce Vám ve všem pomoci. Vše je pro něj výzvou a nezná slovo NE..

Jen tak něco ho nevytočí a za ta léta nasbíral trpělivosti až moc. Do společnosti bude vycházet velice zřídka a může se stát, že skoro vůbec s pocitem, že už všude byl.

Ocení Vaše kuchařské umění natolik, že si Vás bude hýčkat. Pomůže Vám nakoupit, ba dokonce jídlo i ho připravit.

Umí zvládnout vše kolem domu a nejen to, nabyl několik let praxí na svém domě či bytě..

Milování s ním může být velice naplněné, protože Vám ukáže své drahocenné zkušenosti a léta praxe.

Zápory vztahu se starším mužem:

Má nějaké návyky, co se týká celkového života, který nerad mění ( styl oblečení, jídlo, TV, hygiena a koníčky). Ne nadarmo se říká: ,,Zvyk je železná košile.´´ Už si chce jen užívat života, protože neví, kolik ho ještě má. Dost mužů ve starším věku přepadá deprese, smutek a pesimistická nálada a tím Vás může táhnout dolů, pokud nejste silná osobnost, která to hravě zvládne. Doporučuji v této době přidat do jídla hodně vitamínů, podpůrné přírodní produkty na prostatu, pamět a vitalitu.

Může se stát, že má nebo měl již dlouhodobý vztah a bude Vás tím pádem srovnávat. Je možné, že už na stáří bude chtít mít svůj klid a dělat si věci podle svého ne se o někoho starat.

Má spoustu bloků, které za ty roky nastřádal a nechce proti nim bojovat. Už si připadá starý něco měnit a má rád své pohodlí. Budete se muset k němu přizpůsobit právě Vy.

Dříve nebo později se objeví spousta zdravotních problémů, které můžou vyústit až v chronické nemoci, které nebudou brát konce a pak se může stát, že pokud budete chtít s ním dítě, tak se může stát, že budete mít děti hned dvě. Když byl mladý, tak na děti s výchovou neměl čas a nebyl vyzrálý a teď Vám zase bude tvrdit, že je na ně starý, nechce měnit roli z dědy na otce a už nemá dostatek energie. Nechce mít již žádné povinnosti, starosti a představy, kolik mu bude, až dítě dovrší 18 let věku.

Ponaučení

Nevím bohužel procentuálně kolik má tento vztah šanci vydržet, třeba déle než pár měsíců, protože Vám drahá polovička začne říkat, že je na Vás stará, že máte na někoho mladšího, perspektivního a finančně zajištěného. Navíc bude žárlit na všechny muže, kteří se za Vámi otočí či se jen pousmějí a bude si myslet, že budete chtít mladší.

 Z role dědečka přejít na roli otce se jen tak nikomu nebude chtít, že? Samozřejmě, že jsou výjimky, ale musí to být opravdu silný muž, který se jen tak první změny nezalekne. Úspěch pak přeje připraveným a čas přece vše upraví. Každý člověk je originál a jsou jedinci, kteří vše berou jako výzvu a jen tak se nezaleknou prvního problému.

,,Nejdůležitější je tohoto pána k ničemu nenutit. Dát mu možnost volby a nechat to na něm. Ať si vezme tolik času, ať si vše důkladně zváží. Muži mají rádi, když na důležité věci přijdou oni sami a začnou, když sami chtějí a jsou o tom přesvědčeni. ´´ Potřebují delší dobu na zpracování jejich minulosti.

Samozřejmě, že existují i výjimky, ale to v tomto případě je to velice individuální.

Přeji Vám hodně trpělivosti, která se určitě vyplatí. :-)

Pokud potřebujete poradit, jak ho lépe poznat, tak k tomu slouží Numerologický rozbor, kde se dá zjistit včas jakékoliv anomálie charakteru nebo se objednejte na osobní poradentsví.

Závěrem:

Samozřejmě, že existují i výjimky, ale to v tomto případě je to velice individuální. Dámy, zkuste se na to dívat i z jiného hlediska. I kdyby tento vztah trval jenom chvíli, tak stojí za drahou zkušenost, která Vám obohatí život na této planetě, a to se počítá. Pokud budete mít i více trpělivosti, tak vše dopadne třeba úplně jinak. Důležité je se nevracet zpátky a odpustit sobě i partnerovi, jinak se neposunete dál.

Rada : Pokud budete finančně soběstačná, tak nebudete existečně již na nikom závislá. Zkuste plánovat dopředu a tudíž se snažte tomu předejít.

Držím Vám pěstičky a přeji hodně štěstí.

Pokud mohu pomoci aspoň jednomu člověku, můj život mi dává smysl.
Vaše Angelina :-)

Semináře


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.

Líbil se Vám můj článek? Sdílejte ho s ostatními