Angelina
Znamení

Povaha ženy dle měsíce narození- 1. část

11. 09. 2023

Existuje vysoká pravděpodobnost, že ženy narozené ve stejný měsíc mají společné některé osobnostní rysy povahy, ale Ascendent nám ukazuje velice detailní pohled charakteru.

více

Znamení Panna

04. 09. 2023

23. srpna se své vlády ujímá Panna, která nám bude vládnout až do 22. září. A můžete věřit, že bude vládnout svědomitě, protože toto loajální znamení nikdy nic neponechá náhodě. Panny vždy vše propracují do těch nejmenších detailů, a proto je nemůže nikdy

více

Desatero lékaře Jana Hnízdila

28. 08. 2023

Pár rad, jak se o sebe starat. Náš život je o nás a vše se děje pro nás.

více

Jak rozpoznat psychopata při prvním setkání č. 2

21. 08. 2023

Průzkumy uvádí, že výskyt psychopatů ve společnosti činí zhruba 4 %. Psychopati jsou nebezpeční hlavně tím, že je velmi těžké je rozpoznat. Mohou s vámi manipulovat, aniž byste to kdy zjistili. Naučte se, jakých 22 základních rysů mají, abyste je snadno i

více

Jak rozpoznat psychopata při prvním setkání č. 1

14. 08. 2023

Stalo se Vám někdy, že jste se s některým člověkem nedokázali vůbec dohodnout? Neustále Vám měnil termíny setkání, lhal a vymlouval se? Chvíli Vám naslouchal a pak si opět on určil svá pravidla, které musíte respektovat?

více

Novodobý Muž a Novodobá Žena ve vztazích

07. 08. 2023

Novodobý Muž a Novodobá Žena ve vztazích. Naším novým vzorem, nastaveným v dnešní společnosti, jsou dokonale vypracované postavy žen a mužů, které nám ukazují, že toto je ideál?

více

Semináře

Konzultace osobně či online

Online - čas i den dle domluvy


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.