Angelina
Znamení

Konec Duality v partnerství

02. 01. 2023

Stalo se Vám, že jste v partnerství dělali 90 % věcí a Vaše drahá polovička jenom 10 %? Máte pocit, že už to nezvládnete, jste unavení, strhaní, bez energie a Váš protějšek jenom kvete? Je to pak začarovaný kruh nebo začátek případného nepochopení, ba dok

více

Upravujeme váhu podle fáze měsíce

26. 12. 2022

Síla Měsíce napříč staletí nás stále inspiruje. Dříve se tomuto přírodnímu úkazu vzhlíželo mnohem více, než je tomu dnes. Fascinující tvar C, kulatý nebo ve tvaru písmene D nás stále nutí přemýšlet, že proti zákonům přírody jsme opravdu křehká stvoření. J

více

Moudra od Charlieho Chaplina

19. 12. 2022

Psal se rok 1977 a přitom jeho slova mají v sobě obrovskou moudrost a nadčasovost nynější doby. Byl to britský herec, režisér a scénárista.

více

Milovat znamená, být k sobě upřímní

12. 12. 2022

Proč se v očích ostatních stále hrajeme na ty bezchybné a perfektní lidi? Nikdo a nic není dokonalé. Proč nechceme vidět naši pravou část a stále si něco namlouváme? Buďme k sobě přece upřímní.

více

Barvy ovlivňují naši psychiku

05. 12. 2022

Můžeme si myslet, že se nás barvy neovlivňují, ale jsou obsaženy ve všem, kam se podíváme. Jak krásně se nám dívá na východ či západ Slunce..

více

Jaký je smysl života

28. 11. 2022

Život je cesta, smysl i odměna. Život je tanec Lásky. Vaše poslání je rozkvést. Toto je pár krásných vět vystihující, co je vlastně smyslem života a kam směřovat.

více

Semináře

Mentorink lidských vztahů

Online - čas i den dle domluvy

Osobní povídání na různá témata

U klienta v rodinném prostředí


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.