Angelina
Znamení

Jak rozpoznat psychopata při prvním setkání

25. 01. 2021

Stalo se Vám někdy, že jste se s některým člověkem nedokázali vůbec dohodnout? Neustále Vám měnil termíny setkání, lhal a vymlouval se? Chvíli Vám naslouchal a pak si opět on určil svá pravidla, které musíte respektovat?

více

Jak si budeme rozumět s lidmi v určitém znamení

18. 01. 2021

Hvězdy nám napoví, jak je to s lidmi určitého znamení a jak se k němu máme chovat. Berte to jako malou všeobecnou pomůcku, protože hlavním atributem v Astrologii je Ascendent, který vypovídá o hlavním charakteru osoby.

více

Nová role ženy-Partnerka s výhodami

11. 01. 2021

Zamilovala jste se do úžasného muže, na kterého jste celý život čekala? Konečně Vám někdo rozumí, tak jako nikdy. Nevěříte, že je to možné a stále máte pocit, že jste, jak v nějakém snu?

více

Zrcadlení vztahů

04. 01. 2021

Co nemáme zpracované v sobě, to nám zrcadlí ti nejbližší. Život je neustálá práce na sobě a práce se strachy.

více

Moudra psaná životem

28. 12. 2020

Jedině život nám ukáže všechna svá tajemná zákoutí a přinutí nám změnit několikrát své postoje. Zkuste se zamyslet, proč tu jsme?

více

Magická síla Měsíce

21. 12. 2020

Síla Měsíce napříč staletí nás stále inspiruje. Dříve se tomuto přírodnímu úkazu vzhlíželo mnohem více než, je tomu dnes. Fascinující tvar C, kulatý nebo ve tvaru písmene D nás stále nutí přemýšlet, že proti zákonům přírody jsme opravdu křehká stvoření.

více

Semináře


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.