Angelina
Znamení

Chceš spolehlivý vztah?

26. 06. 2023

Jestli chceš spolehlivý a upřímný vztah, neptej se osudu, jaká je tvoje další cesta... Stejně ti nedá víc odpovědí, než jen ty, které máš znát...

více

Co je ve vztahu nejdůležitější

19. 06. 2023

Stalo se Vám, že jste najednou zjistili, že si s partnerem nerozumíte? Začal se chovat divně a začalo Vám na něm vše vadit? Co dříve měl rád, teď už nedělá?

více

Žena z Venuše

12. 06. 2023

Jsme ženy opravdu z jiné planety? Jak to máme s denním životem a pochopením u mužů? Můžeme opravdu spolu fungovat? Toto je náhled do světa žen, vnímání je zároveň návodem.

více

Tvořme s energií a s láskou

05. 06. 2023

Jak jsme si jistě mohli povšimnout zrychleného času, který nás někam stále tlačí. Jsme stále v koloběhu všedních dní a nevíme, kam dříve skočit.

více

Co je to žárlivost?

29. 05. 2023

Kolik vztahů prochází touto vzájemnou proměnou v závislosti mít toho druhého jen sobecky pro sebe a mít nad ním kontrolu každou minutu? Stalo se Vám, že Vám partner četl zprávy v mobilu, prohledával kabelku či oblečení?

více

30 Dalajlámových rad pro každý den

22. 05. 2023

Čtrnáctý tibetský Dalajláma cestuje po celém světě a je naší inspirací k lepšímu životu. Zkuste najít v jeho 30 radách moudrost a Váš život se posune tím správným směrem.

více

Semináře

Osobní rozvoj online - kdykoliv!

Online - čas i den dle domluvy


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.