Angelina
Znamení

Co je ve vztahu nejdůležitější

19. 06. 2023

Stalo se Vám, že jste najednou zjistili, že si s partnerem nerozumíte? Začal se chovat divně a začalo Vám na něm vše vadit? Co dříve měl rád, teď už nedělá?

více

Žena z Venuše

12. 06. 2023

Jsme ženy opravdu z jiné planety? Jak to máme s denním životem a pochopením u mužů? Můžeme opravdu spolu fungovat? Toto je náhled do světa žen, vnímání je zároveň návodem.

více

Tvořme s energií a s láskou

05. 06. 2023

Jak jsme si jistě mohli povšimnout zrychleného času, který nás někam stále tlačí. Jsme stále v koloběhu všedních dní a nevíme, kam dříve skočit.

více

Co je to žárlivost?

29. 05. 2023

Kolik vztahů prochází touto vzájemnou proměnou v závislosti mít toho druhého jen sobecky pro sebe a mít nad ním kontrolu každou minutu? Stalo se Vám, že Vám partner četl zprávy v mobilu, prohledával kabelku či oblečení?

více

30 Dalajlámových rad pro každý den

22. 05. 2023

Čtrnáctý tibetský Dalajláma cestuje po celém světě a je naší inspirací k lepšímu životu. Zkuste najít v jeho 30 radách moudrost a Váš život se posune tím správným směrem.

více

Klady a zápory ve vztahu s mladším mužem

15. 05. 2023

Stalo se Vám, že Vás začal balit kluk výrazně mladší nebo Vy jste po něm pokukovala a přistihla jste se při hříšných myšlenkách? Jeho atraktivní tělo Vás vybízelo, že i kdyby to bylo jen jednou, tak za to to stojí zkusit? Z jeho strany jste pak s údivem z

více

Semináře

Konzultace osobně či online

Online - čas i den dle domluvy


Dárek

Dárkové poukazy

Chcete jedinečný dárek pro své blízké? Kupte si dárkový kupon


Dárek

Záruka Vaší spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s mými službami, vrátím Vám peníze.